Nová recenze na desku od Petra Korála

31/10/2019 / Martin Nosek

"Vedle melodicky přívětivých kousků, z nichž některé se časem dost možná stanou novými trvalkami koncertního repertoáru Houby (osobně bych vsadil na songy Ničeho nelitujem, Džíska, Rok a od anglické formace The King Blues převzatou hitůvku Does Anybody Care About Us?, transformovanou do podoby Špína & prach), totiž stojí i nepoměrně svižnější a jedovatější písně, s drtivým minutu a kousek trvajícím výplachem nazvaným Debilů v čele. Jako kdyby se Houba snažila adaptovat historicky osvědčenou metodu cukru a biče i do pomyslné hudební výchovy svých posluchačů…"

celou recenzi čtěte zde: http://www.rockandall.cz/recenze/houba-niceho-nelitujem/?fbclid=IwAR2IRFtLpYjDj2mzF8GfxuPemwDH-5hnrt7dXKcqeM77rj0xIvZ4TQzQocA

Diskuze

Kontaktujte nás

Kapela Houba vznikla v roce 1995 na troskách grind/punkové kapely SRPŠ (http://www.bandzone.cz/srps). Již v roce 1996 Houba odehrála více jak 20 koncertů a o rok později natočila první nahrávku „Fičící Pes“ (1997). Druhé demo následovalo ve stejném roce („Hnus fialovej“) a kapela se naplno rozjela po České Republice. V roce 1999 vychází deska „Pan Káč“, jako první natočené v plzeňském studiu AVIK.

  • Adresa: Masarykova 217, Ústí nad Labem
  • Booking: marticek.houba@gmail.com
  • Booking:m.nosek@email.cz
  • Mobil: +420-606-226-621

Aktuální galerie

go-top